آموزشبرنامهمطالب vipسایت

آموزش هک اکانت های پلی استیشن ۴

نسخه جدید آموزش با بایپس تاریخ تولد اضافه شد

با این آموزش و برنامه های همراهش میتونید براحتی اکانت های پلی استیشن ۴ رو هک کنید ، هم برای خودتون استفاده کنید و هم بفروش برسونید

آموزش هک اکانت های پلی استیشن ۴

حالا اکانتی هکی PS4 چیه ؟

همانطور که اطلاع دارید، این روز ها اکانت های ترکیبی نظر بسیاری از کاربران کنسول های پلی استیشن ۴ و حتی کنسول ایکس باکس وان را به خود جلب کرده اند.

این اکانت ها به دلیل قیمت کمتر و بازیهای بیشتر، راحتی و رضایت بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهند و به همین دلیل است که خرید آن ها این روز ها بسیار بیشتر از قبل رواج پیدا کرده است.

در این مطلب میخواهیم آموزشی کامل برای ساخت این اکانت هارو در اختیار کاربران وبسایت vipfree قرار دهیم.

با دیدن فیلم آموزش هک اکانت های پلی استیشن ۴ بطور کامل، می توانید بی نهایت اکانت ترکیبی برای خودتون بسازید. با ما همراه باشید…

اکانت ترکیبی چیه حالا؟

مسلماً این سوالی است که ذهن بسیاری از کاربران را به خود درگیر کرده است.

اکانت ترکیبی درواقع با نام “ اکانت ترکیبی ” روانه بازار نشد!

این اکانت ها به این دلیل نام “اکانت ترکیبی” را به خود اختصاص دادند که بیشتر از یک عنوان در خود دارند.

معمولا بیشتر اکانت های ترکیبی حداقل دارای یک ماه اشتراک در شبکه پلی استیشن تحت عنوان PlayStation Plus هستند و این نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن ها می باشد.

اما معمولا این سوال برای خریداران پیش می آید که “یک اکانت ترکیبی چگونه تهیه میشود؟”

یک کاربر، بازیهای زیادی را در اکانت خود قرار داده است و همچنین اکانت خود را عضو اشتراک PlayStation Plus نیز قرار داده است.

حالا یک شخص با ترفند ها و برنامه های مربوطه، رمز اکانت را به دست می آورد، که آن شخص هکر شما خواهید بود.

مسلماً بدست آوردن رمز یک اکانت پلی استیشن بسیار راحت تر از بدست آوردن رمز اکانت های Gmail است!

زیرا امنیت شبکه پلی استیشن حتی نزدیک شبکه های گوگل هم نیست.

به همین دلیل است که اخبار زیادی در زمینه حمله هکر های مختلف و گروه های هکر به شبکه پلی استیشن (PSN یا PlayStation Network) را شاهد هستیم.

ساخت و فروش اکانت ترکیبی psn

حالا که یک نفر رمز اکانت شخصی را بدست آورده است (هک کرده است) ، آن را برای فروش میگذارد و از آنجایی که بسیاری از کاربران ایران و حتی جهان از بالا بودن هزینه بازیهای پلی استیشن ناراضی هستند، به این اکانت ها روی می آورند.

استفاده از این اکانت ها هیچ آسیب و عواقبی برای یک کنسول پلی استیشن به همراه نخواهد داشت و تنها مشکلی که دارد این است که هیچ گارانتی ای در اختیار خریدار قرار نمیگیرد ، پس خرید این اکانت ها معقول نیست برای همین مهمه که یاد بگیرید خودتون بصورت رایگان اکانت ترکیبی بسازید.

بسیاری از اکانت های ترکیبی شامل جدیدترین بازیهای روز دنیا هستند و حتی بصورت “مزایده” نیز برای فروش قرار میگیرند و قیمتی بالاتر از ۲۰۰,۰۰۰ تومان را به خود اختصاص میدهند در حالی که خود ارائه دهنده آن را از یک منبع پخش کننده با هزینه ای کمتر از ۷۰۰۰۰ تومان تهیه کرده است.

به لطف برنامه محبوب Telegram و نسخه های جدید آن که امکان ساخت کانال (Channel) را به خود اختصاص داد و خود را از سایر برنامه ها در این زمینه متمایز کرد، این روز ها شاهد هستیم که بسیاری از کاربران حتی با سنی کم دست به فروش اکانت های ترکیبی زده اند. این کاربران اکانت های ترکیبی را از یک شخص دیگر با قیمت عادی خریداری میکنند در حالی که این قیمت عادی برای آن ها قیمت خرید است! به همین دلیل هزینه ای بالاتر را برای اکانت لحاظ میکنند و نام عناوین داخل اکانت را در کانال خود قرار داده و آن را به فروش میرسانند.

نتیجه نهایی این مطلب این است که درباره اکانت های ترکیبی اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اکانت های ترکیبی برای کنسول شما هیچگونه ضرر و آسیبی به همراه ندارند و خطراتی مانند مسدود (Ban) شدن کنسول و اکانت شخصی، شما را تهدید نمیکنند.

لینک دانلود آموزش هک اکانت های پلی استیشن ۴ (جدید با بایپس تاریخ تولد)

لینک
آموزش هک اکانت های پلی استیشن ۴ (بدون بایپس تاریخ تولد)

لینک دانلود فایل های مربوط به آموزش هک اکانت های پلی استیشن ۴

لینک دانلود فایل

لینک دانلود تحریم شکن

لینک دانلود فایل

لینک دانلود آموزش نصب و استفاده از تحریم شکن

لینک دانلود فایل

مطالب مرتبط

2 thoughts on “آموزش هک اکانت های پلی استیشن ۴”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته